Kosova

Zhduket një vajzë nga Prishtina

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është zhdukur gjatë ditës së djeshme në Prishtinë, shkruan Kosova.info.

Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se motra e tij viktima femër K/Shqiptare ka dalë nga banesa dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Njësitë policore janë duke e hetuar rastin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.