Kosova.info

KategoriaShow Biz

Romeo Veshaj pjesë e ‘Big Brother VIP Albania’?

Romeo Veshaj ka deklaruar se nuk do merrte pjesë në një reality-show si “Big Brother VIP”, madje nuk ka dashur as që Donaldi t’i bashkohej atij. Por, gjërat ndryshojnë me kohën. Së fundmi ka zëra që thonë se aktori dhe...

Tea rrëshqet dhe lëndohet

Tea është lënduar ditën e sotme. Ajo ka shkuar në lavenderi pa e ditur se dyshemeja sapo ishte larë dhe ka rrëshkituar. Banorët e dëgjuan menjëherë Tean, e cila bërtiti pasi rrëshkiti dhe shkuan ta ndihmonin. Kiara...

escort mersin - izmir escort