KULTURË

KULTURË

Këshilli për Trashëgiminë Kulturore të Prizrenit ka kërkuar nga organet qendrore dhe ato lokale për mbrojtjen e lokalitetit arkeologjik

 Këshilli për Trashëgiminë Kulturore të Prizrenit ka kërkuar nga organet qendrore dhe ato komun...

MAGAZINA

Show Biz

Mahnit me foto të reja në bikini Kate Upton

Kate Upton është duke i thënë lamtumirë dimrit. Supermodelja 27-vjeçare mori rrjetin social, Instagram, për të ndarë një sërë fotografish atraktive teksa shfaqet mbi një jaht luksoz. Upton, e cila duket e buzëqeshur në secilën prej fotografive, ka goditur në një palë bikini ngjyrë portokalli, kombinuar me një palë syza të tilla e po ashtu edhe vathë ngjyrë ari. https...