Kosova.info

KategoriaKronika e zezë

Aksident i rëndë, vdes 20-vjeçari

Mbrëmjen e shkuar, në zonën e Freskut më Tiranë është regjistruar një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një të riu. Policia bën me dije se në aksident është përfshirë një makinë dhe një motomjet, dhe për pasojë...

escort mersin - izmir escort