Kosova

Zhduket një vajzë nga Lipjani

Policia e Kosovës ka njoftuar se një rast i personit të zhdukur ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Lipjan, shkruan kosova.info.

Një mashkull K/Shqiptar ka raportuar se vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj.

Shfaq më shumë