उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

Grabiti pikturat origjinale të Pikasos dhe i shiti për 150 euro, kosovari pëson keq nga Zvicra

Katër vjet e gjysmë burgim.

Kaq është dënuar një 37-vjeçar me shtetësi të dyfishtë kosovare dhe serbe.

Ai në vitin 2020 kishte vjedhur piktura të Pablo Picassos në Zvicër.

Rasti kishte ndodhur në shtëpinë e një pensionisti 80-vjeçar në Weinfeld TG.

Shuma totale e gjërave të vjedhur kapte vlerën e 75 mijë frangave zvicerane apo (77 mijë eurosh), në mesin e tyre ishin edhe dy piktura të Picassos, që në treg kapnin vlerën e 50 mijë frangave apo mbi (51 mijë eurosh), shkruajnë mediat zvicerane.

Burri nga Kosova u kap nga policia në vitin 2021, për një vjedhje tjetër që kishte bërë.

Ai ka deklaruar se i kishte shitur pikturat me një çmim prej 150 eurosh.

“Ishin false, i kam shitur në treg për 150 euro”, deklaroi ai para gjykatës.

Tutje ai deklaroi se nuk kishte dashur që ta lëndonte të moshuarin.

37-vjeçari tregoi se shumën e parave të vjedhura e kishte humbur duke luajtur poker.

Avokati i kosovarit ka kërkuar lirim me kusht të klientit të tij.

Por, gjykata ka vendosur ndryshe duke e dënuar me katër vjet e gjysmë burrin nga Kosova.

Po ashtu ai u dëbua nga Zvicra për 10 vjet.

Kosovari duhet të paguajë edhe shpenzimet e gjyqit dhe një dëmshpërblim prej 25 mijë e 680 frangash për gjërat e vjedhura.