E dhimbshme: Kjo është 28 vjeçarja që u vra nga burri i saj në Gjermani

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të shtunën në Aachen të Gjermanisë, ku burri për motive të panjohura vrau gruan e tij në parkingun e një shitore, raporton media gjermane “Bild”.

Raportohet se dorasi dhe viktima janë kosovarë nga qyteti i Mitrovicës.

Viktima mësohet se është Jetmira Beka.

Familjarët e viktimës, kanë njoftuar se varrimi i të ndjerës do të bëhet në fshatin Zasellë. Ndërsa, pritet që të njoftojnë për datën dhe kohën e varrimit.

Njoftimi i plotë:

𝗧𝗲̈ 𝗔𝗹𝗹𝗮𝗵𝘂𝘁 𝗷𝗲𝗺𝗶 𝗱𝗵𝗲 𝘃𝗲𝘁𝗲̈𝗺 𝘁𝗲𝗸 𝗔𝗶 𝗱𝗼 𝗸𝘁𝗵𝗲𝗵𝗲𝗺𝗶

𝗡𝗝𝗢𝗙𝗧𝗜𝗠 𝗠𝗢𝗥𝗧𝗢𝗥

Me caktimin e Allahut me daten 20.05.2023 ne moshën 28 vjeqare nderroj jete ne Gjermani ( nëna, bija,) jonë Jetmira (Skender) Beka

– 𝐕𝐚𝐫𝐫𝐢𝐦𝐢 𝐢 𝐭𝐞̈ 𝐧𝐝𝐣𝐞𝐫ës 𝐛𝐞̈𝐡𝐞𝐭 ne fahatin Zasellë

Për datën/kohen e varrimit , ju njoftojme me kohe

Inshallah Allahu e mëshiron shpirtin e saj, e u bashkofshim ne Xhennet …

Image

Jetmira (Skender) Beka

Go to TOP