Kosova

Gjendet i vdekur një person në Prishtinë

Policia e Kosovës ka njoftuar se një rast i vdekjes së dyshimtë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Prishtinë, shkruan Kosova.info.

Është raportuar se është gjetur i vdekur viktima mashkull.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse si dhe prokurori i cili ka urdhëruar që trupi i pajetë të dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.