Show Biz

Enca nga Dubai publikon videon e nxehtë: Puthje në buzë me një vajzë

Si shumë emra të njohur të estradës edhe këngëtarja e njohur Enca ka nisur pushimet dhe si destinacion ka zgjedhur Dubain.

Enca po poston foto dhe video nga atje ku duket se po i shijon në maksimum pushimet.

Nga Dubai Enca e ka sjellur një video të “nxehtë”

Enca në një video teksa shihet se i dhuruar një puthje në buzë një prej mikeshave të saj.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort