Bota

Agjenti i një linje ajrore rrah pasagjeren në aeroportin e Dallasit – videoja bëhet virale në rrjetet sociale

Një agjent i linjës ajrore të Teksasit u pezullua të premten pasi u shfaq në një video që u bë virale duke goditur një grua.

Përfaqësuesi i paidentifikuar i Spirit Airlines u pa në fillim të videos prej 90 sekondash duke u afruar me pasagjeren grua në Aeroportin Ndërkombëtar “Dallas-Fort Worth” (DFW).

“Ke humbur mendjen! Mos më prek kurrë në jetën tënde!”, ai i bërtet gruas së veshur me pantallona të shkurtra xhinse ndërsa ajo përpiqet të largohet prej tij.

Agjenti vazhdon të bërtasë që ajo e preku dhe i afrohet në fytyrë, duke e ndjekur atë ndërsa ajo vazhdon të përpiqet të tërhiqet.

“Zhduku!”, gruaja ia kthen bërtitur, duke e quajtur “f-ing f-ott!”

Ndërsa një burrë përpiqet të ndajë çiftin, gruaja e shtyn agjentin dhe e quan atë me një fjalë “budalla”.

“Të gjithë! Kthehuni nga unë! Kjo k… më vuri duart”, bërtet agjenti ndërsa e ndjek përsëri, duke paralajmëruar se ajo “ka hasur në personin e gabuar”.

Videoja përfundon me një burrë tjetër që afrohet me agjentin, duke e sfiduar atë që të luftojë me të në vend që të “përballet me një grua”.

“E patë se çfarë bëri ajo,” proteston agjenti, pasi e paralajmëroi burrin, “Unë do të luftoj këdo”.

Videoja ishte shënuar gabimisht si ndodhi më 11 korrik, kur duhej të ishte 11 gushti, konfirmuan zyrtarët policor. Nuk ishte menjëherë e qartë se çfarë filloi përleshja.

Spirit Airlines konfirmoi se ishte “në dijeni për këtë grindje. Kemi pezulluar agjentin”.

Ndryshe, nuk është e qartë nëse pasagjerja po hetohej, as nëse ishte ngritur ndonjë akuzë. As aeroporti dhe as policia nuk iu përgjigjën menjëherë kërkesës së The Post për koment. 

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort