Ish-zëvendëskryeministrja tallet pak me Behgjet Pacollin dhe deklaratën për “budallain”

Ish-zëvendëskryeministrja e Kosovës, Albulena Balaj Halimaj, është tallur pak me kryetarin e AKR-së, Behgjet Pacolli rreth një deklarate të tij për fjalën “budalla”.

Balaj Halimaj ka pyetur përmes një postimi në Facebook se kush ka përfunduar “budallë”  në rastin e Behgjet Pacollit.

“Shumë t’mirë e ka pas Behgjet Pacolli atë që s’dike kush është “budallai”. Herë thojke unë e herë ti. S’di kush pat përfundu si “budallë” n’rastin e tij?”, ka shkruar ajo.

Go to TOP