Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Gjashtë persona rrihen mes vete në Prishtinë, të gjithë dërgohen në QKUK

Gjashtë burra janë rrahur mes vete në Prishtinë, të cilët pas lëndimeve të marra janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Nga vendi i ngjarjes janë sekuestruar një shufër metalike dhe një skallper, të cilat dyshohet të jenë përdorur nga të dyshuarit.
Rasti ka ndodhur mesditën e së shtunës, në rrugën “Rugova”, njofton policia

Go to TOP