Melinda, Nora dhe Gjiko në bashkëpunim, publikohen prapaskenat e videoklipit

Këngëtarët më të dashur për publikun, Melinda Ademi, Nora Istrefi dhe Gjiko, kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim.

Asnjëri nga ata nuk ka dhënë detaje rreth këngës së tyre, por pamjet të cilat po qarkullojnë në rrjet kanë bërë me dije se kanë filluar edhe xhirimet e videoklipit.

Kjo është hera e parë për këtë vit që 3 nga artistët më ‘IN’ do të publikojnë projektin e tyre të përbashkët.

Go to TOP