Atdhe Xharavina ndryshon pamjen

Modeli dhe ish-banori i Big Brother VIP Kosova, Atdhe Xharavina, ka ardhur me ndryshime në pamje.

Ai në fotografinë e fundit është shfaqur me flokë të lëshuara.

Pa zbuluar shumë ai ka treguar se shkrepjet janë nga xhirimet e një projekti filmik.

Atdheu
Go to TOP