“Nostalgjia” vjen nga Ermal Fejzullahu dhe MC Kresha

Dy artistët e njohur, Ermal Fejzullahu dhe MC Kresha kanë sjellë një bashkëpunim.

“Nostalgjia” është kënga që është një ripërpunim nga këta dy artistë.

Kësaj kënge  ata ia kanë realizuar edhe videoklipin të cilin mund ta shihni në videon e mëposhtme:

Go to TOP