Show Biz

Pas Florit, djemtë e ‘Three Dots’, Klajdi dhe Bruno me dedikime për Fifin

Djemtë e ‘Three Dots’ kanë mbështetur Fifin pasi shumica e publikut dhe njerëzve brenda dhe jashtë shtëpisë i kanë dalur kundër asaj.

Ishte Flori ai që e nisi me dekimin prekës për Fifin duke I shkuar mbrapa edhe Klajdi dhe Bruno, shkruan lajmi.net.

Djemtë kanë postuar në rrjetin e tyre Instagram ku e kanë mbështetur miken dhe pjesëtaren e grupit të tyre.

‘Unë nuk kam njohur vetëm një artiste të mirë ,por edhe një njeri të mirë ,ty Fifula’, ka shkruar në postimin e tij Klajdi Haruni.

Ndërkohë Bruno në anën tjetër ka treguar që nuk është duke e përjetuar mirë gjendjen e këngëtares.

‘Sytë më djegin jo vetëm nga pagjumësia. Ti nuk ke mundësi ta shikosh postimin tim por jam i sigurt që do e ndiesh në zemrën tënde të bardhë. Nuk e di ia kam dalë dot un me zërin tim nga studio ,ti nga Big Brother por doja shumë ta ndaja me të gjithë pak nga shpirti yt’, ka shkruar Bruno.

Djemtë kanë raporte shumë të mira me Fifin,

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort