Show Biz

Zbulohet se për çka ndodhi sherri mes kunatave më të famshme në botë, njëra prej tyre edhe qau

Kate Middleton ishte ajo që shpërtheu në lot pasi u përball me Meghan Markle vetëm disa ditë para dasmës mbretërore për pretendimet se ajo kishte ngacmuar stafin, ka pohuar Kirstie Allsopp.

Edhe pse shumë mendonin se e kundërta kishte ndodhur, Kate ishte ajo që qau pasi ajo ‘humbi kontrollin’ gjatë një grindjeje me kunatën e saj të ardhshme, e cila erdhi për shkak të pretendimeve që Meghan ishte treguar e vrazhdë me stafin e Pallatit, tha prezantuesja televizive Allsopp për The Telegraph. .

Sherri famëkeq, i cili ndodhi në maj të vitit 2018, vetëm disa ditë para dasmës së Meghan dhe Harry-t më 19 maj, u trajtua nga Meghan në një intervistë me Oprah Winfrey në fillim të këtij viti.

Meghan pohoi në intervistë se ishte ajo që qau gjatë debatit, për të cilin ajo tha se kishte të bënte me fustanet e vajzave me lule, por se Kate më vonë i kishte dërguar lule dhe një shënim për t’i kërkuar falje.

“Disa ditë para dasmës, ajo ishte e mërzitur për diçka që kishte të bënte – po, çështja ishte e saktë – në lidhje me fustanet e vajzave me lule, dhe kjo më bëri të qaja dhe me të vërtetë lëndoi ndjenjat e mia”, tha Meghan.

Por zonja Allsopp tani ka thënë se Kate ishte ajo që qau dhe pretendoi se debati ishte për akuzat se Meghan ishte e vrazhdë me stafin e Pallatit Kensington. Allsopp, e cila është një mike e familjes së Camilla, Dukeshës së Cornwall, tha për The Telegraph:

“Kate nuk e humb kurrë durimin, por ajo zbuloi se Meghan po tregohej e vrazhdë me stafin në Kensington Palace dhe ajo ishte e zemëruar me të. Më pas, Kate shpërtheu në lot sepse kishte humbur kontrollin dhe i dërgoi lulet  Meghan-it për t’i rregulluar gjërat”

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort