Show Biz

U rrah “live” në TikTok, kjo është gjendja shëndetësore e Luigj Markut

Para pak ditësh, shqiptari nga Lezha, Luigj Marku është rrahur nga disa persona teksa ishte “Live” në TikTok.

Personazhi ekstremist fetar i rrjeteve sociale, i cili është mjaft i famshëm në rrjetet sociale u rrah në një park në Dublin nga disa persona.

Ndërkohë, së fundmi të afërm të Luigj Markut kanë reaguar në rrjetet sociale dhe kanë treguar gjendjen shëndetësore të tij.

“Tash ç’a u bo? E kapën e neutralizuan, e gjuajtën në makinë e çun në hije të një peme. E majtën keq, i kanë pre hundën. I kanë ra keq këtu e kanë pre në faqe, i kanë fut i plumb në kofshë. Se ky ka qenë sakat…”, ka deklaruar miku i vëllait të Markut në një video në TikTok.

@bigceni08 Tregohet gjendja e Luig Markut #viral #fyp #shqipe #bigceni08 #mosshaj #☪️❤️✝️ #☪️🇦🇱✝️ ♬ original sound – Haxhi Rexhaj
Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort