Prishtinë, djali e sulmon fizikisht babanë e tij

Një burrë është arrestuar në Prishtinë pasi e ka sulmuar fizikisht babanë e tij.

Siç bëhet e ditur në raportin e Policisë, i dyshuari është intervistuar dhe sipas tij babai i tij vuan nga sëmundjet mendore.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Go to TOP