Kosova

Ministri Mehaj raporton sot para Komisionit për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj, do të raportojë sot para deputetëve të Kuvendit të Kosovës, raporton Express

Raportimi i Mehajt në Komisionin për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes do të fillojë në orën 10:00, në Kuvendin e Kosovës.

Shmanget për pak mbyllja e Qeverisë së ShBA-së, Kongresi miraton fondet – …

Mjafton një dozë në ditë për të humbur 18 kg në muaj!
“Mbahet Komisioni për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes, ku do të raportojë ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj. (Kuvendi i Kosovës, salla N302, ora 10:00)”, thuhet në njoftim.

Shfaq më shumë