Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Mazzarri: Nuk e merituam humbjen, mund të kapim vendin e katërt

Trajneri i Napolit, Walter Mazzarri, ka thënë se skuadra e tij nuk e meritoi humbjen në duel me Milanin.

“Napolitanët” u mundën mbrëmë nga ‘Rossonerët’ (1-0), të dielën mbrëma në kuadër të elitës së futbollit italian.

“Ne nga fillimi duhet të kishim luajtur se sikurse në pjesën e dytë. Pavarësisht formacionit, ne luajtëm mirë”, ka thënë Mazzarri.

Strategu italian beson se Napoli mund të kap një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve për sezonin e ardhshëm.

“Janë edhe 15 ndeshje. Është e mundur të arrijmë në vendin e katërt. Ndaj Milanit bëmë një lojë të mrekullueshme dhe nuk e meritonim humbjen. Ne do të ‘luftojmë’ deri në fund për vendin e katërt”, ka theksuar Mazzarri.

Go to TOP