Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Leonardo DiCaprio dhe Vittoria Ceretti largohen nga “Versace” ndërsa shmangin takimin me Gigi Hadid

Aktori i njohur Leonardo DiCaprio u largua vetëm, pas festës së Javës së Modës në Milano, Versace, pasi mori pjesë në këtë ngjarje së bashku me të dashurën e tij të re Vittoria Ceretti dhe ish-të dashurën e përfolur Gigi Hadid.

Ylli 48-vjeçar i Hollivudit u pa teksa po dilte nga vendi italian i vetëm dhe duke u ngjitur në sediljen e pasme të një makine të zezë.

Ndërkohë, edhe modelja 25-vjeçare Victoria u largua vetëm, duke u dorëzuar fansave teksa doli me një fustan nudo të ngjitur.

Dy supermodelet kishin ecur të dyja në sfilatën ikonike të shtëpisë së modës disa orë më parë. Leonardo ishte modest në një veshje krejt të zezë që e bashkoi me një kapele të zezë bejsbolli LA dhe zinxhir ari.

Fustani Versace i Ceretti-t që përqafonte figura ishte i tejdukshëm me një model të heshtur.

Burime pranë aktorit bëjnë të ditur se ai është i ‘bashkuar’ me Vittoria-n, e cila është 23 vjet më e vogël.

Gjithashtu u shpërnda se Ceretti po përmendet si ‘e dashura’ e tij.

Di Caprio është famëkeq për lidhjet ekskluzive me gra 25 vjeç e lart dhe rastësisht i dha fund marrëdhënieve pasi ato kalojnë momentin historik – siç dëshmohet me të dashurën e tij të fundit serioze Camila Morrone, tani 26 vjeç.

Go to TOP