Kryeministri Rama bën ‘namin’ në Shkodër, ‘shkrin’ degën e PS-së dhe jep ultimatumin e prerë

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar sot një takim me strukturat e PS-së në Shkodër. Takim i cili ka zgjatur deri në orët e vona të mbrëmjes.

Mësohet se takimi kishte për qëllim analizën e zgjedhjeve të 25 prillit dhe riorganizimin e PS.

Siç është shprehur vetë kryeministri, PS në Shkodër do të ketë një riorganizim nga zero, “ në përpjekje për të rregulluar gabimet e shkuarës duke synuar një rikthim dinjitoz siç i ka hije partisë politike më të madhe në vend.”

Go to TOP