Show Biz

E ke bërë ndonjëherë në pishinën e ‘Big Brother Vip’…”?/ E pranon për herë të parë Donaldi, rrëfehet pa dorashka dhe i bën të gjithë kuriozë me sekretin e tij: E vetmja gjë që nuk ja kam thënë askujt!

Vëllezërit, Donald dhe Romeo Veshaj, mbrëmjen e kaluar dhuruan shumë spektakël me humorin dhe të ftuarit e tyre. Në emisionin “Më lër të flas” u luajt loja ping-pong mes Semi Jaupajt dhe Donad Veshajt. Në një tavolinë ishin vendosur disa gota të mbushura me birra, ku poshtë tyre ndodhej nga një pyetje për secilin prej tyre.

Nëse ata arrinin që topin ta fusnin në gotë, ata duhej të lexonin pyetjen. Nëse nuk kthenin përgjigje duhej të pinin birrën me eks.

Pyetjet që i ranë Donaldit:

Pyetja: E ke bërë ndonjëherë çiçin te pishina e “Big Brother”?

Donaldi: Po, e kam bërë

Semi: Edhe unë jam larë aty

Donaldi: Vërtetë, po prandaj e bëra unë

Romeo: Nuk e kupton nga i ke këto efektet e sjelljes

Pyetja: Cila është gjëja që bën çdo mëngjes, por nuk do ta dijë njeri?

Donaldi:Është një sekret i imi, e vetmja gjë që nuk ja kam thënë askujt. Ose e dinë shumë pak veta dhe më kritikojnë pse në mëngjes

Pyetja: Sa herë ke rënë në dashuri?

Donaldi: Një herë

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort