Show Biz

“Çmendet” reperi i njohur- Poston foton nudo, një vajzë e kap tek organi gjenital

Këngëtari kolumbian Maluma është padyshim një ndër artistët më të pëlqyer në botë për stilin, paraqitjen dhe talentin në muzikë. Mirëpo me postimet e tij të fundit në rrjetet sociale ai i ka ‘shokuar’ të gjitha vajzat duke i lënë pak vend imagjinatës me pozat e tij.

Ylli i muzikës ka postuar një foto ku shfaqet tërësisht i zhveshur, duke pozuar para një pasqyre të madhe në tualet. Këngëtari ka mbuluar pjesët intime me një emoji me zemër të thyer dhe pas tij duken duart e një vajze e cila i ka vendosur ato poshtë tij.

“Sot, 12AM”- ka shkruar këngëtari krahas fotos duke paralajmëruar se do të lancojë projektin e tij më të ri muzikor. Krahas fotos, ndjekësit kanë shpërthyer në komente të shumta.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort