Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Britney Spears ribashkohet me nënën e saj

Britney Spears u ribashkua me nënën e saj Lynne Spears për ditëlindjen e saj të 42-të të premten mbrëma, pasi ato u dukën se e kishin lënë pas grindjen e tyre shpërthyese.

Dyshja nënë dhe bijë u fotografuan në foto të ëmbla të shpërndara në mediat sociale, me një imazh që tregon Britney duke u përqafuar me Lynne, 60 vjeç, në divan.

Në fotografinë familjare, Lynne dukej se po kalonte me dorën e saj nëpër flokët bionde të Britney-t, me kokën e mbështetur nga ajo e vajzës së saj, shkruan DailyMail, transmeton Klankosova.tv.

Dyshja dukej se ishin në marrëdhënie të mira teksa përshëndetën njëra-tjetrën, sipas fotove të siguruara nga media, e cila vjen pas vitesh që ato ishin larguar pas mosmarrëveshjes së Britney me familjen për konservatorin e saj 13-vjeçar.

Dhe ribashkimi i nënës dhe vajzës ishte një ‘moment vërtet i bukur’ për klanin Spears, sipas burimeve.

Go to TOP