Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Beyonce shkëlqen në premierën e filmit të saj

Beyonce është dukur e jashtëzakonshme.

42-vjeçarja, mori pjesë në premierën në Los Angeles të filmit të saj të koncertit të turneut botëror “Renaissance” në teatrin Samuel Goldwyn të shtunën

Duke pozuar në tapetin e kuq, Beyonce mahniti me një fustan që i vuri në pah linjat e saja trupore, dhe ishte në ngjyrë metali.

Këngëtarja në atë event po ashtu  ka bërë të ditur se është bërë biondinë, që ajo ngjyrë e flokut i kishte hije shumë.

Beyonces iu bashkuan në premierë miq të ndryshëm të famshëm, duke përfshirë Janelle Monae, Lizzo, Vanessa Bryant dhe Winnie Harlow. Prindërit e saj, Tina dhe Matthew Knowles, ishin gjithashtu të pranishëm, shkruan People, transmeton Klankosova.tv

Go to TOP