Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Juventus-Inter, s’ka fitues në derbin e madh italian

Juventusi dhe Interi kanë ndarë pikët në derbin e madh italiane.

“Zonja e Vjetër” dhe ‘Nerazurrët’ kanë luajtur baras 1-1, të dielën në kuadër të Serie A.

Përballja mes këtyre dy skuadrave të mëdha italiane, ka prodhuar një ndeshje interesante, edhe pse u shënuan vetëm dy gola.

Vlahoviç (27), zhbllokojë ndeshjen duke kaluar në epërsi torinezët, derisa një pikë internistëve një pikë ua siguroi Martinez (33’).

Inter mbetet në krye të tabelës me 32 pikë, dy më shumë së Interi që është e dyta në renditjen tabelore. 

Go to TOP