Show Biz

Beatrix ironizon hapur me Bora Zemanin

Moderatorja e njohu shqiptare, Bora Zemani dje në rrjete sociale publikoi një teksa ndodhej në aeroport.

Ndërsa në sfond dëgjohej teksa thuhej se “Kam 99 probleme por po i injoroj të gjitha dhe po hip në avion”.

E së fundmi edhe artistja Beatrix Ramosaj publikoi një video-incizim ku shfaqet me një valixhe në dorë dhe shprehet se po “arratiset” nga problemet e veta.

Video e Trixës mori komente të shumta e fansat e cilësuan si një ironi ndaj Borës.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort