Show Biz

Kështu e priti Don Xhoni – Butrintin në Drenicë /Video

Teksa tashmë bashkëpunimi i tyre me të cilin do ta përmbyllin vitin është i konfirmuar, Don Xhoni dhe Butrint Imeri po shkojnë duke e konsoliduar miqësinë e tyre.

Mbrëmjen e djeshme, reperi ka pritur në Drenicën e “tij” Butrintin dhe pjesën tjetër të shoqërisë nga bashkëpunimet që kanë dhe kjo – në mënyrën më të mirë të mundshme.

Ka qenë këngëtari ai që ka ndarë pjesë nga pritja me flinë – ushqimin tradicional shqiptar.

Dozat e humorit mes Butrintit dhe Don Xhonit as në këtë rast nuk kanë munguar.

Shfaq më shumë