Zjarr te Tregu i Gjelbër të Prishtinë

Një zjarr ka shpërthyer mbrëmjen e sotme tek Tregu i Gjelbër në Prishtinë.

Komandanti i Zjarrfikësve të Prishtinës Malë Gashi, ka dhënë detaje për Klankosova.tv lidhur me rastin.

“Është duke u djegur një shtëpi dhe disa tezga”, tha ai.
Klankosova.tv do t’ju mbajë të informuar për detaje tjera.

Go to TOP