Theren me thikë dy persona në Durrës

Pas një sherri në Durrës, dy persona janë therur me thikë.

Policia ka njoftuar se në lidhje me këtë rast dy persona janë arrestuar.

“Grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, vijon punën hetimore për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, sigurimin e provave, si dhe për identifikimin e shtetasve të tjerë të përfshirë në këtë konflikt. Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë së Juridiksionit të Përgjithshëm Durrës, për veprime të mëtejshme”, thuhet tutje në njoftim.

Go to TOP