उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

Shkaktoi aksidentin që shoi një familje, kërkohet raport psikiatrik për Orjol Lamen

Një kallëzim psikiatrik është urdhëruar kundër 30-vjeçarit Orjol Lame, drejtuesi i makinës që më 30 tetor u përplas me një shtëpi përgjatë rrugës Via Emilia, midis Parmës dhe Reggio Emilia, duke vrarë katër persona, gruan e tij 22-vjeçare. , djali një vjeç e 4 muajsh dhe vëllai dhe motra më e vogël e bashkëshortes, 11 dhe 9 vjeç. Në momentin e aksidentit drejtuesi i mjetit ka rezultuar pozitiv për drogë dhe alkool. 

Duke pranuar kërkesën e Prokurorit të Reggio Emilia i cili është përgjegjës për procedimet penale përkatëse, Dr. Marco Marano, Gjyqtari për Hetimet Paraprake të Gjykatës së Reggio-s, dr. Andrea Rat, ka rregulluar të vijojë me një seancë provash për të kryer një raport psikiatrik për personin përgjegjës për një nga “masakrat në rrugë” më të tmerrshme që ka ndodhur ndonjëherë, jo vetëm në Emilia Romagna por në të gjithë Italinë, Orjol Lame.

Siç dihet, dhe siç është rikonstruktuar nga agjentët e policisë lokale të Reggio Emilia, tridhjetëvjeçari me origjinë shqiptare është përplasur nga rruga mbrëmjen e së dielës 30 tetor 2022 me makinën Fiat Stylo që po drejtonte teksa udhëtonte me anë të rrugës. Njutoni në drejtim të Parmës, në numrin 52, në Villa Gaida në Reggio Emilia, duke pushtuar korsinë e kundërt, duke thyer murin rrethues të jashtëm të një shtëpie ferme të pabanuar, duke u përplasur me shtëpinë, duke rrëzuar gjithashtu murin e shtëpisë, duke depërtuar në të gjallë lagjet dhe duke shkatërruar kështu dy familje, të tijën dhe të gruas së tij. 

Në fakt, të katër pasagjerët e pafajshëm në bord u vranë në përplasjen e tmerrshme, gruaja e tij Shane Hyseni, 22 vjeç, djali i tyre i vogël Mattias, vetëm një vjeç e katër muajsh dhe vëllai dhe motra e tij më e vogël nga Shane, Resat, 11 vjeç dhe Rejana, 9 vjeç.

aksident-përmes-emilia-viktims-2-2-2
aksident-përmes-emilia-viktims-2-2-2

Sipas rikonstruksioneve të hetuesve, makina ishte duke ecur me shpejtësi të vazhdueshme, për më tepër me tre të mitur të pafajshëm në bord, mes tyre edhe djalin: shoferi ishte pozitiv për drogë  me nivele të larta kokaine: Lame “mburrej” me precedentë të ndryshëm specifikë dhe gjithashtu  dënime . për trafik droge dhe një dekret dëbimi i varej mbi kokë, ai as që duhej të ishte në Itali. Për të mos folur për “gjendjen” e makinës, e pasiguruar, e pa kontrolluar dhe as e tij: pronari i fundit është në qendër të një hetimi për trafik të paligjshëm automjetesh.

Lame është gjithashtu i vetmi që i mbijetoi kësaj tragjedie, ai u transportua dhe u shtrua në kushte shumë të rënda në spitalin Reggio Emilia, në reanimacion, por tre muaj pas faktit, pamja e tij klinike nuk do të ishte përmirësuar shumë. më gjatë në rrezik të menjëhershëm për jetën. Nga informacionet e fundit të marra nga karabinierët, që datojnë nga mesi i dhjetorit, ai do të ishte ende në gjendje kome, me një reagim të pandërprerë ndaj stimulimit të jashtëm, do të kishte deficite motorike, nuk do të mund të fliste dhe do të vuante neurologjike. dëmi që duhet vlerësuar.

Deri më tani zëvendësprokurori, i cili padyshim e ka futur menjëherë në regjistrin e të dyshuarve për vrasje të shumëfishta në rrugë me rrethana të ndryshme rënduese, ka emëruar konsulentin e tij teknik, inxh. Stefano Redaelli, për të rindërtuar dinamikën, shkaqet dhe përgjegjësitë e aksidentit, duke i dhënë atij afatin prej 70 ditësh për të dorëzuar raportin e tij (ai duhet të jetë gati në këto ditë), si dhe i besoi gjeomën. Cristiano Iakovone ka për detyrë të nxjerrë kopjen mjekoligjore të përmbajtjes së telefonave inteligjentë të të dyshuarit për të verifikuar nëse ai i përdorte ato në momentin e aksidentit.

Megjithatë, tashmë, përballë kushteve të rënda psikofizike të Lames, me një kërkesë të datës 23 dhjetor 2022, magjistrati hetues e ka parë të nevojshme të vijojë me një vlerësim specifik, kryesisht për aftësinë e tridhjetë vjeçarit për të marrë pjesë me vetëdije në gjykim. , duke përfshirë paraprakisht të fazës së hetimit, por edhe mbi “rrezikun social” të tij aktual dhe mbi gjendjen shpirtërore në momentin e faktit, pra nëse ishte i aftë të kuptonte dhe të dëshironte atë mbrëmje të mallkuar. Aplikimi, siç u përmend, u pranua nga Gipi, i cili urdhëroi të vazhdohej me përfundimin e një raporti psikiatrik për Lame, duke i besuar mjekut ligjor Dr. Moreno Lusetti: detyra u dha më 26 janar në gjykatën e Reggio Emilia, eksperti do të ketë 90 ditë kohë për të paraqitur përfundimet e tij.

Një vendim që la të hutuar Ardian Hysenin, 46 vjeç dhe gruan e tij Anjeza, 42, të cilët humbën pothuajse gjithçka në një sekondë: tre nga katër fëmijët e tyre, Shane, Resat dhe Rejana dhe nipin Mattias. Dy bashkëshortët shqiptarë ishin kthyer në Itali vitin e kaluar – ku Ardian Hyseni kishte jetuar për shumë vite i ri në Policoro, në provincën e Matera dhe afër Barit – dhe kishin gjetur një shtëpi në Casaltone di Parma për të ndihmuar dhe qëndruar pranë. vajzën e tyre të madhe.që me partnerin dhe djalin e tij të vogël sapo kishte krijuar familjen e tij: të tre jetonin në fshatin Reggio Emilia të Cadesë dhe donin të vendoseshin përgjithmonë në Itali për të pasur një të ardhme më të mirë. Pas tragjedisë, Hysenit u kthyen të dëshpëruar dhe të shkatërruar në vendlindjen e tyre, Durrës: kanë mbetur vetëm një djalë, Danilo, 18 vjeç, krenaria e tyre,

Dy prindërit (dhe gjyshërit), për t’u asistuar, nëpërmjet Menaxherit të Zonës së Pulias Sabino De Benedictis, dhe konsulentit ligjor për Emilia Romagna Dr. Sara Donati, iu besuan Studio3A-Valore SpA, një kompani e specializuar në vlerësimin e gjendjes civile. dhe përgjegjësi penale në çdo lloj aksidenti dhe në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve, me bashkëpunimin e avokatëve Nicola Termanini, nga Gjykata e Modenës, dhe Fabio Ferrara, nga Gjykata e Barit.

Dhe në rast se “dhëndri” mbijetoi, ata prisnin dhe logjikisht prisnin një dënim shembullor për atë që bëri. Natyrisht, ata janë të vetëdijshëm se një person në koma nuk mund të ndiqet penalisht, por i besojnë një vlerësimi skrupuloz dhe objektiv që vërteton kushtet dhe kufijtë e shërimit të të dyshuarit dhe, ku ka, shpresojnë gjithashtu që pretendimi një “çmenduri mendore” momentale për të justifikuar atë sjellje të pamatur ngarje që i ka privuar nga pothuajse të gjitha dashuritë e tyre.