Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

PSG dorëzohet në garë për Dembele – lojtari ka dy opsione në tavolinë

Ousmane Dembele ka aktualisht dy opsione në tavolinë, për të ardhmen e tij.

Anësori francez tash e sa kohë është në negociata me skuadrën e Barcelonës për rinovimin e kontratës, por një marrëveshje nuk po arrihet.

Raportimet e fundit bëjnë të ditur se PSG është dorëzuar në garën për Dembele dhe aty mbetet vetëm Chelsea.

Ousmane Dembele tashmë mund të rinovojë me Barcelonën, ose të zgjedhë Chelsean si skuadrën e ardhshme.

Francezi thuhet të ketë biseduar me Thomas Tuchel disa herë kohëve të fundit dhe Londra shihet si destinacion shumë i mundshëm.

Mbetet të shihet se cili do të jetë vendimi final i Dembele. 

Go to TOP