Policia prangos tre persona në Rrugën B

Policia e Kosovës kreu një aksion duke arrestuar tre persona në një pjesë të Rrugës B në kryeqytet.

Në videon e siguruar nga KlanKosova.tv shihen zyrtarët policorë duke i shoqëruar për ne veturë personat me pranga në duar.

Ne kontaktuam me policinë, dhe në momentin që marrim përgjigje do t’ju mbajmë të përditësuar rreth këtij rasti.

Go to TOP