Ollie Watkins, lojtar i ndeshjes

Ollie Watkins është zgjedhur lojtar i ndeshjes Holandë – Angli.

Sulmuesi anglez e realizoi golin e fitores, 2:1, në minutën e 91-të të takimit.

Ylli i Aston Villës u fut në minutën e 81-të, dhe iu deshën dhjetë minuta për t’u bërë protagonist.

Go to TOP