Osmani sot pret në takim Ndihmës Administratoren e USAID-it

Presidentja Vjosa Osmani sot pret në takim Ndihmës Administratoren e USAID-it, Erin E. McKee.

Takimi fillon nga ora 10:00.

Mediat mund të marrin pamje në fillim nga takimi, ndërsa pas takimit Osmani dhe McKee deklarohen për media.

Go to TOP