Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Noizy kërkon përkrahje për Stresin në finalen e Big Brother VIP Kosova

Të premten e 17 marsit mbahet finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova.

Pesë finalistët Xhuli, Stresi, Vedati, Mbresa dhe Artani janë në garë për të fituar çmimin prej 200 mijë eurosh.

Ndërsa po afron koha e shpalljes së fituesit miqtë e famshëm të finalistave kanë treguar edhe një herë përkrahjeb e tyre.

Kështu ka vepruar edhe reperi nga Shqipëria, Noizy i cili ka kërkuar mbështetje për mikun dhe kolegun e tij, Stresin.

Autori i “100 kile” ka postuar në imazh të Stresit në InstaStory teksa ka kërkuara nga fansat e tij që ta votojnë.

“Votoni për Stresin”, ka shkruar Noizy në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, theksojmë që pas vitesh mosmarrëveshje me njëri-tjetrin, vitin që lamë pas dyshja e reperëve arritën të bëjnë paqe dhe sot gëzojnë një shoqëri dhe raporte të mira bashkë.

Go to TOP