Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Ndodh një incident i papritur në Big Brother VIP Albania

Sonte po zhvillohet prime i radhës i Big Brother Vip Albania.

Një incident i vogël ka ndodhur pak para se të fillonte prime, ku divani në të cilin ishin ulur çifti Kejsi dhe Kristi i ka rrëzuar, duke shkaktuar të qeshura.

Armaldo dhe Visi ishin ata të cilët e larguan menjëherë divanin.

Kujtojmë se nuk është hera e parë, pasi kohë më parë ka ndodhur po rasti i njëjtë me ish banoren Tea.

Go to TOP