Moti sot: Me diell dhe vranësira, temperaturat deri në 13 gradë

Këtë të mërkurë pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme.

Parashihet që në orët e mëngjesit të jetë më acar, ku era gjatë ditës do të fryjë me shpejtësi prej 10 deri në 35 km/h.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -4 deri në 1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës pritet të jenë mes 9 deri në 13 gradë.

Go to TOP