Show Biz

Miliardieria 24 vjeçare konfirmon se do te bëhet nënë për herë të dytë

New York, NY – Kylie Jenner takes a page out of older sister Kim’s book and steps out in NYC showing off her growing baby bump in a sheer bodysuit.Pictured: Kylie JennerBACKGRID USA 9 SEPTEMBER 2021BYLINE MUST READ: Shotbyjuliann / BACKGRIDUSA: +1 310 798 9111 / [email protected]: +44 208 344 2007 / [email protected]*UK Clients – Pictures Containing Children Please Pixelate Face Prior To Publication*

Personaliteti I famshëm televiziv Kylie Jenner po kalon periudhën më të bukur të jetës së saj  pasi ajo është shtatzenë

me femijën e saj të dytë .Këtë gëzim e ka shpërndarë përmes mediave sociale ku  ka  treguar testin pozitiv  te

shtatzanis dhe postimi i saj u bë viral në vetëm disa orë. .

Sot  publikoi për herë të parë foto në llogarinë personale në Instagram, ku tregoi barkun e rrumbullakosur.

24-vjeçarja dhe partneri i saj Travis Scott tashmë kanë dhe një vajzë, trevjeçaren e ëmbel Stormi.