Kosova.info

Mashtrimi i zi i së premtes

Aktori kosovar, Naser Rafuna, ka ironizuar me ofertat ‘marramendëse’ të butiqeve dhe lokaleve tjera për ‘Black Friday’.

Ai tha përmes një statusi në Facebook se edhe pse po ‘bëjnë zbritje’, janë butiqet ato që po fitojnë më shumë në fund të ditës.
“ Pra, gjate tere vitit neve bleresve na kshyrin si budallen por ne ‘Black Friday’ na kshyrin pak ma pak se budalle” ironizoi Rafuna.

Statusi i plotë:

escort mersin - izmir escort