उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

Evropa përfshihet nga valët e të nxehtit, Franca përgatitet për temperatura rekord

Franca, Spanja dhe vende të tjera të Europës Perëndimore po përgatiten për një fundjavë që do të thyejë rekorde, duke rritur shqetësimet për zjarret në pyje dhe efektet e ndryshimeve klimatike, sipas The Guardian.

Temperaturat tashmë kanë arritur mbi 40C në disa zona të Francës të premten, ndërsa pritet të arrijnë kulmin të shtunën. Temperaturat pritet të ulen nga e diela, ndërsa priten të ketë stuhi në disa pjesë të Francës dhe gjetkë në Europë.

Në Spanjë, zjarret dogjën gati 9,000 hektarë tokë në rajonin veriperëndimor të Sierra de la Culebra të premten, duke detyruar rreth 200 njerëz të largohen nga shtëpitë e tyre, thanë autoritetet rajonale. Dhe më shumë se 3,000 njerëz u evakuuan nga parku tematik Puy du Fou në Spanjën qendrore për shkak të një zjarri.

Temperaturat shënuan mbi 35 gradë Celsius të premten në pjesën më të madhe të vendit. Rajoni i Lombardisë mund të shpallë gjendjen e jashtëzakonshme pasi një thatësirë ​​rekord kërcënon të korrat.

Mbretëria e Bashkuar regjistroi ditën e saj më të nxehtë të vitit të premten, me temperatura që arritën mbi 30 gradë Celsius në orët e hershme të pasdites, thanë meteorologët. Ishte dita e tretë radhazi që rekordet e temperaturës kanë thyer rekord në Britaninë e Madhe, ku ishte mbi 28 gradë Celsius të mërkurën dhe 29.5 gradë Celsius të enjten.