Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Një i vdekur e katër raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Kosovë si pasojë e coronavirusit ka humbur jetën një person.

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 4 raste të reja nga 38 testime dhe katër të shëruar, derisa numri i rasteve aktive është 21.

Kosova deri më sot ka administruar gjithsej 1.836.378 vaksina kundër COVID-19. Me dozën e parë janë vaksinuar 904.370 qytetarë, me dozën e dytë 824.767, me dozën e tretë 105.250, ndërsa me dozën e katërt 1.798 qytetarë.

Go to TOP