Don xhon bënë gjiro me veturen e tij luksoze

Reperi i njohur kosovar, Xhonatan Isufi i njohur për publikun si Don Xhoni përmes postimeve në rrjetet sociale vazhdon të tregojë se bën një jetë luksoze.

Së fundmi, Don Xhoni ka publikuar një video në Instastoryn e tij në të cilën shihet duke vozitur veturën e tij luksoze të tipit Mercedes

Don Xhoni, mori famë pas “freestyle-t” në një emision gjatë kohës së karantinës dhe për një kohë shumë të shkurtër u shëndrrua në njërin nga rep-artistët më të kërkuar.

Së fundmi ai është dënuar me 2 mijë euro gjobë për armëmbajtje pa leje.

Go to TOP