Dhunohet nga disa persona një e mitur në Gjakovë

Një femër e mitur ka raportuar në Polici së është keqtrajtuar seksualisht nga disa persona të panjohur.

E, njëjta është intervistuar në prezencë të prindit, punëtorit të QPS dhe avokatit mbrojtës.

Njoftimi i Policisë:

DHUNIM

Gjakovë 20.03.2023-13:00. Viktima femër kosovare- e mitur,  ka raportuar se  është keqtrajtuar seksualisht nga disa persona të panjohur. Viktima është intervistuar në prezencë të prindit, punëtorit të QPS dhe avokatit mbrojtës. Lidhur me rastin është informuar e konsultuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Go to TOP