Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Chelsea dhe Wolves luftojnë për një vend në Evropë – formacionet zyrtare

Chelsea do të përballet me Wolverhampton Wanderers në kuadër të javës së 36-të në Ligën Premier.

Ndeshja që fillon në ora 16:00, do të luhet në stadiumin “Stamford Bridge”, me The Blues që duhet të fitojnë patjetër.

Për këtë ndeshje, skuadra londineze do të jetë pa Ben Chilwell, Callum Hudson-Odoi, Jorginhon dhe N’Golo Kante, që janë të lënduar.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Në anën tjetër, ‘Ujqit’ nuk mund të llogarisin në Nelson Semedon dhe Kilman, që po ashtu janë të lënduar.

Formacionet bazë

Chelsea: Mendy, Silva, Rudiger, Azpilicueta(c), Kovacic, James, Alonso, Loftus-Cheek, Werner, Lukaku, Pulisic

Wolves: Jose Sa, Coady, Saiss, Boly, Ait-Nouri, Jonny, Joao Moutinho, Dendoncker, Ruben Neves, Jiménez, Pedro Neto.

Go to TOP