Carragher kritikon Antony e Mount: Keni qenë të tmerrshëm

Anësori i Manchester United, Antony dhe bashkëlojtari i tij, Mason Mount, janë kritikuar mjaft shumë për paraqitjen e tyre të dobët në humbjen ndaj Crystal Palace.

‘Djajtë e Kuq’ u mundën nga Crystal Palace (4-0), sfidë kjo e luajtur në kuadër të Premier League-s.

Eksperti i ‘Sky Sports’, Jamie Carragher, kritikoi Antony-n dhe shokun e tij të skuadrës Mason Mount për paraqitjen zhgënjyese në duel me Palace

“Vetëm dilni nga fusha. Keni qenë absolutisht të tmerrshëm”, tha Carragher.

“Vetëm dilni nga fusha. Jeni mundur 4-0. Sinqerisht, e turpshme”, ka theksuar ai.

Go to TOP