Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Barcelona i kërkon Koulibalyt të mos i pranojë ofertat e Chelseat dhe PSG-së

Napoli ka vendosur një çmim prej 40 milionë eurosh për Kalidou Koulibalyn dhe klubet që janë gati të paguajnë janë Chelsea dhe PSG, por Barcelona dëshiron që senegalezi të presë pak derisa klubit të balancojë shifrat.

Burime të shumta thonë se Napoli ka vendosur një çmim prej 40 milionë eurosh për mbrojtësin.

Sipas le10sport, drejtori i ri sportiv i Paris Saint-Germain, Luis Campos ka bërë tashmë qasjen e tij të parë ndaj Koulibalyt, ndërsa La Gazzetta dello Sport sugjeroi se Chelsea ishte gati të ofronte 10 milionë euro neto në sezon – dyfishi i pagës që propozon Napoli për rinovim.

Ndërkohë, Diario Sport thotë se Barcelona do të ishte zgjedhja e parë e Koulibaly, por ata janë duke luftuar financiarisht dhe nuk mund të bëjnë një ofertë zyrtare derisa të kenë zgjidhur problemet e tyre të parave.

Raportohet se ata i kanë kërkuar mbrojtësit të pres për të paktën dy ose tre javë derisa ata të zgjidhin çështjet e tyre.

Napoli fillon stërvitjen e tyre më 8 korrik. 

Go to TOP