Aksident në rrugën Drenas – Skenderaj, vetura del nga rruga

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Drenas- Skenderaj.

RTK ka publikuar pamje ku shihet se një veturë ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur.

Në vendin e ngjarjes ka dalë Policia.

Go to TOP